Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Sideboard 9255107



*

nr 925 5107


Sideboard

Troeds, Arild Design Nils Jonsson, längd: 190, djup: 42, höjd: 78


Utrop:

4.000 kr

Såld:

6.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 november 2014
kl 19:34:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/11 08:58:36 1      3.000 kr
16/11 17:00:23 2      5.000 kr
17/11 12:13:47 1      4.000 kr
17/11 12:13:47 2      4.200 kr (Budbetjänt)
17/11 12:14:09 1      5.000 kr
17/11 12:14:09 2      5.000 kr (Budbetjänt)
17/11 12:14:54 1      6.000 kr
17/11 13:42:02 2      6.000 kr
17/11 13:42:02 1      6.000 kr (Budbetjänt)
17/11 13:43:04 2      6.400 kr
17/11 19:25:38 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: arild nils jonsson sideboard skåp troeds
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8119 Ã‰tagère
    Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8122 LinneskÃ¥p
    Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:30
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03




Ladda ner broschyr